Monter-praser, transport dla pracowników

Gi Group

  • Tychy, śląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
..Dla naszego klienta, który zajmuje się produkcją klimatyzatorów, nagrzewnic, modułów kokpitu, modułów front-end i modułów chłodzących, poszukujemy pracowników na stanowisko: monter - praserZainteresowanych zapraszamy do kontaktu 508 024 652/ 539 931 419Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • Dojazd pracowniczy z wielu miejscowości
  • Pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport)
Zadania:
  • Montaż, pakowanie oraz transport detali zgodnie z ustalonymi standardami
  • Obsługa maszyn lub praca przy linii automatycznej
  • Odbiór gotowego wyrobu oraz wstępna kontrola jakości
  • Dbanie o zachowanie prawidłowego procesu produkcji oraz przestrzeganie przepisów BHP
Wymagania:
  • Sprawność fizyczna
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym
  • Sumienność i wysoka motywacja do pracy
  • Mile widziane jest doświadczenie w branży automotive
Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

InfoPraca