Pomoc Biurowa w Dziale Logistyki

  • Kraków, małopolskie
  • Umowa
  • Niepełny etat
  • 16 dni temu
Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:Pomoc Biurowa w Dziale Logistykilokalizacja: Kraków, woj. małopolskieOferujemy:
  • współpracę od poniedziałku do piątku po 6 – 8h dziennie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
  • stawkę podstawową wynoszącą 27,70 zł/h – 30 zł/h brutto,
  • współpracę w młodym, dynamicznym zespole.
Zadania:
  • realizacja bieżących zadań związanych z obsługą logistyczną zamówień w systemie NetSuite.
  • wsparcie działu logistyki w codziennej pracy.
  • tworzenie precyzyjnych zestawień i raportów w Excel.
  • obsługa systemu w języku angielskim; współpraca w języku polskim.
  • codzienna praca z pakietem Microsoft Office 365: Word, Excel, OneDrive, Outlook, Teams.
Wymagania:
  • biegła obsługa komputera oraz pakietu Office 365 – warunek konieczny,
  • znajomość programu Excel na poziomie średniozaawansowanym – warunek konieczny,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. poziom B2+) – warunek konieczny,
  • mile widziany status studenta,
  • mile widziane doświadczenie branżowe w logistyce,
  • doświadczenie zawodowe mile widziane,
  • skrupulatność, dokładność oraz skupienie na pracy,
  • gotowość do pracy w środowisku biurowym, wykorzystującym komputer.
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub kontakt pod numerem 574575499.Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(at)workhouse4you.pl"Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.Workhouse4you(c.23651)

Fachpraca