Program Campus Ambassador

PwC

  • Katowice, śląskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 19 dni temu
Jako PwC Service Delivery Center jesteśmy jedną z największych firm w branży BPO/SSC w Polsce i na rynku lokalnym. Wspieramy kilkadziesiąt globalnych procesów w ramach sieci PwC w obszarze wsparcia audytu finansowego (Assurance), podatków od osób prawnych (Corporate
Tax) czy procesów księgowych i HR (Internal Firm Services). Nasze dwa biura zlokalizowane są w Katowicach i Opolu, gdzie na co dzień dostarczamy usługi dla około 50 terytoriów na świecie.Miejsce pracy (miasto) / Location KatowiceLink do strony z ofertąWojewództwo / Region śląskieWymagania względem kandydata / Job Requiremants
  • Status studenta/tki na Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.
  • Zainteresowanie rozwojem w obszarze employer brandingu i marketingu rekrutacyjnego.
  • Bycie członkiem/członkinią organizacji studenckiej, koła naukowego lub inna forma aktywnej działalności w środowisku akademickim.
  • Dobra znajomość platform mediów społecznościowych.
  • Nieszablonowe myślenie, kreatywność i otwartość na wyzwania.
  • Umiejętność organizacji czasu pracy, priorytetyzacji oraz planowania zadań.
  • Zaangażowanie i proaktywna postawa.
  • Znajomość trendów rynkowych w obszarze employer brandingu i mediów społecznościowych.
  • Dyspozycyjność w okresie od września 2024 do maja 2025 r.
Zakres obowiązków / Job Description
  • Współpraca przy realizacji stoisk promocyjnych, targów pracy, warsztatów, programów oraz konkursów dla studentów/tek oraz absolwentów/tek.
  • Promocja firmy w kanałach social media oraz środowisku akademickim.
  • Reprezentowanie firmy podczas wydarzeń promocyjno-rekrutacyjnych, takich jak targi pracy czy stoiska promocyjne na uczelniach.
  • Monitorowanie trendów rynkowych i rekomendacja najbardziej efektywnych form promocji (zarówno online, jak i offline).
  • Dystrybucja materiałów promocyjnych.
  • Uczestnictwo w cyklicznych spotkaniach w formule stacjonarnej i online, m.in projektowych.
Oferujemy / Job Benefits
  • Doświadczenie w planowaniu, organizowaniu i realizacji wydarzeń oraz projektów edukacyjnych.
  • Dużą dawkę praktycznej wiedzy z obszaru budowania marki pracodawcy i marketingu rekrutacyjnego.
  • Możliwość zgłaszania i wdrażania własnych pomysłów.
  • Poznanie firmy od wewnątrz oraz nawiązanie relacji z pracownikami.
  • Powiększenie sieci swoich kontaktów w oparciu o szeroką współpracę firmy ze środowiskiem akademickim.
  • Możliwość uczestnictwa w dedykowanych szkoleniach i webinarach realizowanych przez naszą firmę.
  • Uczestnictwo w spotkaniach projektowych zespołu Employer Brandingu.
Dodatkowe benefity:
  • Stypendium ambasadorskie wypłacane co semestr.
  • Dodatkowe bonusy finansowe dla najbardziej aktywnych.
  • Pakiet powitalny, a w nim m.in. laptop - narzędzie pracy Campus Ambassadora na czas trwania Programu.
  • Udział w szkoleniu Insights Discovery.
  • Karta MultiSport.
  • Pierwszeństwo udziału w szkoleniach i projektach edukacyjnych.
  • Cykliczne spotkania integracyjne.
  • Atrakcyjna nagroda rzeczowa dla najlepszego Ambasadora/rki.
  • MovieTime - możliwość udziału w darmowych seansach filmowych raz w miesiącu.
  • Zniżki do teatrów, szkół językowych i wiele więcej!
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest
PricewaterhouseCoopers Service Delivery Center Poland spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub
administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia
rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą
przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz
wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które
organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy).Pełną informację o
przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności:

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach