Analityk IT / Analityk systemowy

MiCOMP Systemy Komputerowe

  • Katowice, śląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 20 dni temu
  • Aplikuj teraz
MiCOMP Systemy Komputerowe to prężnie działająca firma o ugruntowanej pozycji na rynku- producent nowoczesnych, zintegrowanych systemów informatycznych wspomagających pracę jednostek administracji publicznej i samorządowej. W związku z dynamicznym rozwojem związanym z realizacją projektów e-Usług publicznych poszukujemy pracownika na stanowisko Analityk IT/ Analityk systemowy.Miejsce pracy (miasto) / Location KatowiceLink do strony z ofertąWojewództwo / Region śląskieWymagania względem kandydata / Job Requiremants
  • znajomość: UML, BPMN, XML, XSD, WebServices, SoapUI, Jira, Confluence
  • wiedza z obszaru relacyjnych baz danych oraz praktyczna znajomość SQL
  • znajomość sposobów komunikacji między systemami
  • umiejętność projektowania i dokumentowania procesów i przepływów danych
Zakres obowiązków / Job Description
  • prowadzenie analizy funkcjonalnej aplikacji i procesów realizowanych w jednostkach samorządu terytorialnego
  • proponowanie rozwiązań funkcjonalnych i integracyjnych spełniających wymagania biznesowe
  • przygotowywanie specyfikacji funkcjonalnej, dokumentacji technicznej, powykonawczej oraz dokumentacji użytkownika wytwarzanego oprogramowania
  • prowadzenie testów funkcjonalnych, integracyjnych i systemowych
Oferujemy / Job Benefits
  • pracę w zgranym i doświadczonym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • możliwość rozwoju zawodowego

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach