MECHANIK MASZYN

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Kędzierzyn-Koźle, opolskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0419
Obowiązki:Remonty przekładni napędowych.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe
Pozostałe wymagania:
  • wyk. min. zawodowe preferowane mechaniczne, wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku, dyspozycyjność do pracy w delegacjiGodziny pracy do ustalenia u pracodawcy Miejsce pracy: według zleceń pracodawcy teren woj. opolskiego i dolnośląskiego, pracodawca szuka pracowników z Kędzierzyna-Koźla i okolic
Miejsce pracy: JULIANA TUWIMA 11/3, 47-225 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskieRodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługWymagane dokumenty: cvSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca