Specjalista ds. Rozwoju Sprzedaży

Perfetti Van Melle

  • Skierniewice, łódzkie Tomaszów Mazowiecki, łódzkie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
Poszukujemy Przedstawiciela/ki Handlowego/ej!Teren: woj. łódzkie i część woj. mazowieckiegoTeren pracy mobilnej : Tomaszów Mazowiecki, Skierniewice, SochaczewRekrutacja zdalnaNasze wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku Specjalisty/-tki ds. Rozwoju Sprzedaży, Przedstawiciela/ -ki Handlowego/ -ej w branży FMCG
  • Znajomość lokalnego rynku na terenie - Tomaszów Mazowiecki, Skierniewice, Sochaczew
  • Nastawienie na działanie oraz na realizację powierzonych celów
  • Zaangażowanie, dokładność i sumienność
  • Wykształcenie min. średnie
  • Prawo jazdy kategorii B
Twój zakres obowiązków:
  • Kompleksowa obsługa Klientów detalicznych i nowoczesnych
  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Realizacja celów dystrybucyjnych i merchandising'owych
  • Monitorowanie rynku i analizę działań konkurencji
Naszym pracownikom oferujemy:
  • Umowę o pracę z systemem premiowym
  • Samochód służbowy oraz telefon
  • System Kafeteryjny
  • Dostęp do platformy nauki j.angielskiego oraz zajecia z Nativ speakerem
  • Możliwości rozwoju i stałe podnoszenie kwalifikacji
  • Wewnętrzne konkursy
Do aplikacji proszę dodać następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Perfetti van Melle Polska Sp. z o.o. w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)