SPRZEDAWCA MAŁEJ GASTRONOMII

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Morawica, świętokrzyskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0570
Obowiązki:Sprzedaż drobnych przekąsek typu fast food oraz suchych przekąsek i napojów, obsługa kasy, terminala, wydawanie reszty, przyjmowanie należności, dbanie o porządek miejsca pracy.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Wymagania pożądane:Umiejętności i uprawnienia:
  • liczenie drobnych sum i różnic
  • umiejętność szybkiej nauki
  • mile widziana obsługa kasy fiskalnej
  • kultura osobista
Miejsce pracy: Wygwizdów 6, 26-026 Morawica, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskieRodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca