MAGAZYNIER

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Lublin, lubelskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 12 dni temu
Numer oferty: StPr/24/1047
Obowiązki:Magazynier z obsługą wózka widłowego jest odpowiedzialny za prace związane z magazynowaniem, kompletacją zamówień oraz załadunkiem i rozładunkiem towarów przy użyciu wózka widłowego.
Do obowiązków magazyniera z obsługą wózka widłowego należy również transportowanie towarów na terenie magazynu, dbanie o porządek i bezpieczeństwo pracy oraz sprawne i precyzyjne wykonywanie powierzonych mu zadań.
Wymagania na stanowisku magazyniera z obsługą wózka widłowego to posiadanie prawa jazdy kat. B oraz uprawnienia do pracy na wózkach widłowych. Dodatkowo, osoba ta powinna mieć doświadczenie w pracy magazynowej oraz znajomość zasad bezpieczeństwa pracy. Umiejętność obsługi wózka widłowego i precyzji w pracy jest kluczowa dla wykonywania obowiązków na tym
stanowisku.
Osoba na stanowisku magazyniera z obsługą wózka widłowego powinna być dokładna, odpowiedzialna i komunikatywna, aby efektywnie wykonywać swoje obowiązki oraz współpracować z innymi pracownikami magazynu. Odpowiedzialność za rzetelne wykonywanie powierzonych zadań oraz dbanie o bezpieczeństwo pracy są kluczowymi elementami pracy magazyniera z obsługą wózka widłowego.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Zawód:
  • Magazynier
Pozostałe wymagania:
  • doświadczenie w pracy magazynowej oraz znajomość zasad bezpieczeństwa pracyuprawnienia UDT na wózki widłowe
Miejsce pracy: ZEMBORZYCKA 59h, 20-445 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślonyWymagane dokumenty: cvSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyAdres www: www.formo.proKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca