HANDLOWIEC DO SERWISU WAG (NR 1032)

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
Numer oferty: StPr/24/1032
Obowiązki:-pierwsza umowa na czas określony, kolejna na czas nieokreślonyWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • prawo jazdy kat. B
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Miejsce pracy: 85-023 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyStaż pracy: lata: 1Wymagane dokumenty: Dokumenty należy przesłać na adrese-mail: bakawag@wp.pllubkontakt tel. 602 245 082Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyAdres www: www.bakawag.plKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca