Monter opakowań (brygadzista)

Adecco

  • Świętochłowice, śląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 2 miesiące temu
Opis klienta:Aktualnie dla naszego klienta- firmy rodzinnej, powstałej w 1992 r, specjalizującej się w obróbce skrawaniem, konstrukcjach spawanych, opakowaniach drewnianych oraz obróbce tworzyw sztucznych- poszukujemy kandydatów chętnych do pracy na stanowisku:Monter opakowańZakres odpowiedzialności:
  • przygotowanie produktu do pakowania
  • realizacja procesu pakowania zgodnie z otrzymanymi wytycznymi (montaż opakowań drewnianych)
  • pakowanie produktu z wykorzystaniem folii aluminiowej lub VCI oraz pozostałych komponentów wykorzystywanych w procesie pakowania
  • wykonywanie dokumentacji fotograficznej procesu pakowania
  • dokonywanie oznaczeń na opakowaniu
  • ważenie opakowania wraz z opakowanym produktem
  • zabezpieczanie ładunku na czas transportu
  • organizacja pracy i nadzór nad pracownikami
Profil kandydata:
  • prawo jazdy kat. „B”- warunke konieczny
  • dyspozycyjność do pracy w delegacjach (wyjazdy najczęściej jednodniowe, jeśli wyjazd w dalsze trasy- zapewniony nocleg. Zbiórka w Świętochłowicach)
  • uprawnienia na wózek widłowy UDT- warunek konieczny
  • zaangażowania i chęci do pracy
  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami- mile widziane
  • umiejętność czytania rysunku technicznego- mile widziane
  • uprawnienia na suwnice- mile widziane
  • doświadczenie jako brygadzista/ team leader- mile widziane
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawieranej bezpośrednio z firmą klienta!
  • pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku (weekendy wolne) w godz. 6:00-14:00
  • wynagrodzenie: podstawa + premia + dodatek= 4100 netto + premia kwartalna (do 1000 zł netto)
  • możliwość awansu
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie o rodzinnych tradycjach
  • możliwość zdobywania wiedzy i umiejętności od profesjonalistów
oferta pracy stałej

Adecco

Podobne oferty pracy

  • Brygadzista - monter prowadzący

    HRappka

    • Katowice, śląskie
    Brygadzista - monter prowadzący #1118935 Wykonywanie prac montażowych związanych z budową, modernizacją i rewitalizacją kotłów energetycznych, rurociągów oraz konstrukcji stal…
    • 4 dni temu
  • Brygadzista - monter prowadzący

    PARETTi

    • Katowice, śląskie
    Opis stanowiska Wykonywanie prac montażowych związanych z budową, modernizacją i rewitalizacją kotłów energetycznych, rurociągów oraz konstrukcji stalowych, Zarządzanie zesp…
    • 5 dni temu
  • Inżynier ds. logistyki opakowań

    LeasingTeam

    • Bytom, śląskie
    Zakres obowiązków: Zakup i specyfikacja opakowań jednorazowych i zwrotnych wraz z ich walidacją Zarządzenie logistyką opakowań Optymalizacja procesów logistycznych Zarządzenie…
    • 25 dni temu