Specjalista ds. bezpieczeństwa IT (SOC L2)

Comarch

  • Kraków, małopolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 30 dni temu
Nasz zespół bezpieczeństwa IT w Comarch pomaga chronić krytyczne obszary naszych autorskich produktów różnych sektorów. Zaczynając od systemów Comarch ERP, przez Telco, Banking i Digital Insurance. Stale podnosimy standardy bezpieczeństwa systemów wewnętrznych, jak i projektów na międzynarodową skalę!Chcesz współpracować ze ekspertami w zakresie monitoringu bezpieczeństwa IT? Lubisz wyzwania i chcesz się ciągle rozwijać? Do tego praca w systemach SIEM, analiza zdarzeń i reagowanie na incydenty nie są Ci obce? Dołącz do zespołu SOC L2 Comarch i rozwiń swoje kompetencje w zespole specjalistów bezpieczeństwa IT!PROFIL PRACOWNIKA
  • Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne lub pokrewne
  • Doświadczenie w administracji systemami SIEM (Splunk, Qradar)
  • Znajomość:
  • zagadnień sieciowych
  • aktualnych standardów bezpieczeństwa IT
  • systemów Linux
  • Umiejętność zbierania i analizy logów
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Mile widziana:
  • znajomość języków skryptowych (Bash, Python)
  • znajomość baz danych
TWOJE ZADANIA
  • Administracja systemami SIEM
  • Analiza incydentów bezpieczeństwa
  • Wdrażanie nowych systemów do monitoringu SOC
  • Przeprowadzanie audytów systemów
  • Analiza dostępnych narzędzi monitorowania bezpieczeństwa
  • Tworzenie procedur bezpieczeństwa
  • Wdrażanie rozwiązań zwiększających automatyzacje monitoringu bezpieczeństwa IT
  • Śledzenie zagrożeń i podatności
DLA CIEBIE
  • Współpraca z doświadczonymi specjalistami z zakresu Cyberbezpieczeństwa
  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • Kontakt z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz wiele ścieżek rozwoju zawodowego
  • Praca hybrydowa w naszym biurze w Krakowie (2 dni pracy zdalnej, 3 dni pracy z biura)
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Kameralne pokoje, brak gorących biurek (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek)
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna, z basenem i siłownia, a także stołówka
  • Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin, a także wejściówki na lodowisko

Comarch