Pomocnik Pracownika magazynu

Manpower

  • Gliwice, śląskie
  • 30,00 PLN za godzinę
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!Pomocnik Pracownika magazynu Miejsce pracy: Gliwice (śląskie) | Numer ref. 10883/jobs.pl
Zadania:
  • Praca przy kompletowaniu zamówień
  • Rozmieszczanie i transportowanie towarów w magazynie
  • Dbanie o terminy oraz jakość dostaw
Wymagania:
  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Praca w godzinach 06:00-14:00 oraz 14:30-22:30
  • Dyspozycyjność w tygodniu oraz minimum w dwa weekendy w miesiącu w systemie dwuzmianowym - grafik do ustalenia wg Twojej dyspozycyjności
  • Chęć do podjęcia pracy od zaraz
  • Nie wymagamy doświadczenia, zapewniamy pełne wdrożenie!
Oferta:
  • Atrakcyjna stawka godzinowa - 30 zł/h brutto
  • Praca w magazynie firmy w Strefie Ekonomicznej w Gliwicach
  • Możliwość elastycznego dopasowania grafiku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie od zaraz!
  • Praca w dynamicznym zespole
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Zgodnie z obowiązującym prawem nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

Jobs.pl