Referent ds. administracyjnych Zespołu ds. Kancelarii Biura Ochrony

PCO SPOLKA AKCYJNA

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Bieżące prowadzenie recepcji Spółki w tym elektroniczna ewidencja gości, obsługa połączeń telefonicznych oraz służbowej poczty elektronicznej, ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej w tym współpraca z kurierami.
  • Dbanie o wizerunek firmy: estetykę stanowiska recepcji, obsługę gości i osób wizytujących Spółkę.
  • Współpraca z szefem ochrony obiektu i służbą ochrony w zakresie obsługi ruchu osobowego i towarowego w spółce.
  • Współpraca z koordynatorem ds. kancelarii Biura Ochrony w obszarze wsparcia procesu prowadzenia Kancelarii Ogólnej (rejestrowanie dokumentów oraz przesyłek przychodzących i wychodzących do/z Kancelarii, rozdzielanie i przekazywanie korespondencji do poszczególnych komórek organizacyjnych Spółki, przygotowanie korespondencji do wysyłki, obsługa elektronicznego obiegu dokumentów, obsługa poczty elektronicznej).
WYMAGANIA:
  • Znajomość obsługi komputera, w tym programu MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Samodzielność, skrupulatność, systematyczność i dokładność
  • Zaangażowanie i inicjatywa w działaniu
  • Komunikatywność
Dodatkowymi atutami będą:Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie oraz bardzo dobre warunki pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Benefit MultiSport
  • inne, atrakcyjne benefity finansowe i pozafinansowe

Aplikuj.pl