Rozpocznij Prace w Markecie - Kompletacja Zamówień Internetowych

FallWork

  • Gdańsk, pomorskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 21 dni temu
Opis stanowiska:
-Przyjmowanie zamówień internetowych
-Kompletacja zamówień na hali sklepowej
-Przygotowywanie zamówień do odbioru
-Przekazywanie paczek kurierom
-Obsługa skanera i programu do obsługi zamówień
Wymagania:
-Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
-Pełnoletność
-Punktualność
-Zaangażowanie
Oferujemy:
-Wynagrodzenie w formie tygodniówek lub wypłat miesięcznych (Decyzja należy do Ciebie)
-Terminowe wypłacanie wynagrodzenia
-Wsparcie zespołu koordynującego
-Szkolenie które przygotuje Cię do samodzielnego wykonywania zadań
-Pełen etat lub prace dorywczą
-Możliwość dłuższej współpracy w różnych miastach w całej Polsce

Jobdesk.pl