Lakiernik meblowy - praca

Zwolenik Adam

  • Grybów, małopolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Zatrudnię do zakładu lakiernika meblowego w Cieniawie.Umowa o pracę
Zakres obowiązków: przygotowanie do lakierowania, lakierowanie , zabezpieczanie, polerowanie, kontrola jakości powłok.
Mile widziane doświadczenie w zawodzie, istnieje możliwość przyuczenia .
Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia.518058953
Wymagania: dokładność i precyzja w wykonywaniu prac, odpowiedzialność za jakość wykonywanej pracy, dbałość o szczegóły, terminowośćWszelkie informacje pod nr telefonu 518 058 953 , email: @
Zapraszam do kontaktu osoby zainteresowane

Lento