Magazynier (kompletacja zamówień)

FallWork

  • Rogoźno, wielkopolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 23 dni temu
Opis stanowiska:
- obsługa urządzeń magazynowych
- przygotowywanie zamówień dla klientów detalicznych i/lub hurtowych
- sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów z fakturą;
- czynności związane z wysyłką towaru - pakowanie produktów według ustalonych procedur, oznaczanie i adresowanie przesyłek;
- sprawdzanie stanów magazynowych - to kompletowanie towaru, zgłaszanie uszkodzonych produktów do kierownika oraz ich usuwanie z magazynu
Wymagania:
-dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku
-chęci do pracy
-brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
- prawo jazdy kat B
Oferujemy:
-proste obowiązki bez doświadczenia (szkolenie z obsługi skanera)
-strój roboczy
-pracę na II zmiany (godz. 6-14/14-22) + wolne weekendy
-darmowy dojazd z Wągrowca, Rogoźno, Skoki
-stawka godzinowa rosnąca + premie tonażowe + premia za frekwencję
-na początek umowa zlecenie, a po okresie próbnym umowa o pracę (chyba, że wolisz zostać na zleceniu)
-możliwość rozpoczęcia pracy zarazSZCZEGÓŁY: 790 790 446Zapraszamy również bezpośrednio do siedziby biura FALLWORK, ul. Piekary 26
Aplikując, nie zapomnij dodać klauzula RODO: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Agencja Pracy FallWork 6231. Oferta Pracy Tymczasowej

Jobdesk.pl