Analityk Kredytowy ds. Leasingu

Bank Millennium

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
Analityk Kredytowy ds. LeasinguNazwa Firmy: MILLENNIUM LEASING SP. Z O.O.
Departament: WYDZIAŁ DECYZJI KREDYTOWYCHGłówne zadania:
  • ocena sytuacji ekonomiczno-finansowej klientów pod kątem oceny ryzyka transakcji leasingowej
  • podejmowanie decyzji leasingowych
  • współpraca z analitykami w zespole oraz doradcami leasingowymi
  • uczestniczenie w pracach dotyczących wprowadzania usprawnień systemowych i procesowych
Wymagania:
  • min.roczne doświadczenie na stanowisku analityka kredytowego
  • wiedza na temat analizy ekonomicznej i finansowej przedsiębiorstw
  • znajomość podstawowych zagadnień mikro i makroekonomicznych
  • wykształcenie wyższe, o profilu ekonomicznym, finansowym lub bankowość
  • gotowość do poszerzania wiedzy i umiejętności praktycznych
  • umiejętność logicznego myślenia, uporządkowany sposób pracy
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę wraz z systemem premiowym
  • pakiet socjalny obejmujący prywatną opieką medyczną oraz dostęp do platformy kafeteryjnej MyBenefit
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w obszarze analiz kredytowych
  • kreatywną pracę i możliwość wykazania się inicjatywą w realizacji zadań
  • przyjazną atmosferę pracy w zespole zorientowanym na współpracę i dzielenie się wiedzą