FIZJOTERAPEUTA

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Lubawa, warmińsko-mazurskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0942
Obowiązki:Wykonywanie, nadzorowanie zabiegów fizykoterapeutycznych, kinezyterapeutycznych i masaży pacjentom szpitala.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: fizjoterapia
Zawód:
  • Fizjoterapeuta
Pozostałe wymagania:
  • Praca w systemie I zmianowym w godz. 8:00-15:00
Miejsce pracy: Grunwaldzka 11, 14-260 Lubawa, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskieRodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyAdres www: www.nzodlubawa.plKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca