Wykładanie towaru -praca na różnych działach 6-14 pon-sob

FallWork

  • Sochaczew, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 24 dni temu
Opis stanowiska:
-układanie towaru z palety na półki
-dbanie o estetykę asortymentu na hali sprzedaży
Wymagania:
-dyspozycyjności do pracy w godz 6-14
-chęć i zaangażowanie do wykonywania poleceń przełożonych
-aktualna książeczka sanepidowska lub orzeczenie dc sanitarno-epidemiologicznego
Oferujemy:
-wypłatę w formie tygodniówek -w każdy piątek!!!
-umowę zlecenie ze składkami ZUS
-pracę od zaraz
-zatrudnienie w 15 min!!!
- pracę w godzinachtel 790790446Aplikując, nie zapomnij dodać klauzula RODO: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Agencja Pracy FallWork 6231. Oferta Pracy Tymczasowej

Jobdesk.pl