Starszy/a Księgowy/Księgowa

  • Poznań, wielkopolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
zatrudni w Sekcji Należności, na stanowisko:Starszy/a Księgowy/KsięgowaMiejsce pracy: Poznań (wielkopolskie)Numer referencyjny: jobs.plPodstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:
  • wystawianie i dekretację faktur sprzedaży w systemie finansowo księgowym
  • ewidencję rozrachunków ze studentami w dedykowanym programie UMP i uzgadnianie stanów do systemu finansowo-księgowego
  • kompleksowe rozliczanie i uzgadnianie stanu rozrachunków
  • tworzenie zestawień i analiz przy pomocy MS Excel
  • przygotowanie raportów w systemie finansowo-księgowym UMP
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
  • raportowanie dla instytucji zewnętrznych (GUS)
  • udział w procesie zamknięcia miesiąca i roku
  • realizację obowiązków wynikających z wewnętrznych procedur UMP
Wymagane doświadczenie i wykształcenie:
  • wykształcenie wyższe lub średnie ekonomiczne (preferowane Finanse i Rachunkowość)
  • znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)
  • wiedza z zakresu przepisów podatkowych
  • dokładność i systematyczność w wykonywaniu swoich obowiązków
  • umiejętność pracy w zespole, zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • znajomość przepisów prawa o szkolnictwie wyższym będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia zawodowego w sektorze publicznym
  • pracę w zespole księgowych z długoletnim stażem
  • wdrożenie w obowiązki
  • pakiet świadczeń socjalnych
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CVWyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

Jobs.pl