Specjalista ds. Obsługi Klienta

PZU

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Wolontariat
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
Twój zakres obowiązków
  • Obsługa Klientów po zawarciu umowy ubezpieczenia w zakresie procesów realizowanych w Centrum Obsługi Posprzedażowej
  • Realizacja dyspozycji Klientów zainicjowanych przez kanały zdalne (list, e-mail, telefon, mojePZU)
  • Ewidencja w systemach informatycznych informacji o Klientach i zdarzeniach ubezpieczeniowych
  • Korespondencja z Klientami
  • Udzielanie Klientom informacji dotyczących obsługi ubezpieczeń
  • Współpraca z innymi działami firmy m.in. z obszarem obsługi szkód i świadczeń, windykacją
Nasze wymagania
  • Doświadczenie w obsłudze produktów finansowych, w tym ubezpieczeniowych
  • Praktyczna wiedza z zakresu standardów obsługi Klienta
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
To oferujemy
  • Praca w modelu hybrydowym z elastycznymi godzinami rozpoczęcia
  • Umowa o pracę
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Pracowniczy Program Emerytalny w wysokości 7% opłacany przez pracodawcę
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Zniżka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO)
  • Platforma benefitowa m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe
  • Elastyczna oferta grupowego ubezpieczenie na życie w wielu wariantach
  • Dostęp do bazy szkoleń cyfrowych oraz nowoczesnych platform edukacyjnych
  • Szkolenia i programy rozwojowe dla pracowników i menedżerów
  • Coroczne konferencje i inicjatywy promujące rozwój kompetencji przyszłości, z udziałem uznanych prelegentów
  • Programy i działania wellbeingowe dla pracowników
  • 2 dni w roku na wolontariat pracowniczy (możesz zrealizować autorski projekt wolontariacki lub wziąć udział w akcji zorganizowanej przez Fundację PZU)
  • Możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach 15 sekcji PZU Sport Team (od Badmintona - po Żeglarstwo)
Nie czekaj i zgłoś się już dziś

PZU