Przedstawiciel Medyczny - linia Cardio - Białystok

Novartis

  • Białystok, podlaskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
About the role110 738 naszych pracowników opracowuje nowe koncepcje medycyny dla ponad 769 milionów ludzi na całym świecie.Twoje kluczowe obowiązki:
Twoje obowiązki obejmują między innymi:
  • Realizacja zadań promocyjnych na podległym terenie;
  • Regularna współpraca z zewnętrznymi klientami w celu zapewniania skuteczności działań promocyjnych;
  • Systematyczna analiza bieżącej sytuacji na rynku;
  • Podejmowanie inicjatyw odpowiadających potrzebom klientów;
  • Zarządzanie budżetem promocyjnym
  • praca zdalna, e-wizyty, warsztaty zdalne
Role RequirementsOd kandydata wymagamy:
  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie w branży Medycznej lub Farmaceutycznej konieczne.
  • Samodzielność, konsekwencję oraz systematyczność w działaniu;
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i budowania relacji biznesowych;
  • Odwagę, pewność siebie, elastyczność działania i ambitne podejście do zadań
  • Odpowiedzialność i wysokie standardy etyczne
  • Bardzo dobrą organizację pracy, umiejętność planowania, analizy i wyznaczania priorytetów
  • Prawo jazdy kat. B
Dlaczego warto pracować w Novartis?769 milionów ludzkich żyć skorzystało z produktów Novartis w 2020 roku i chociaż jesteśmy z tego dumni, wiemy, że możemy zrobić o wiele więcej, aby poprawić i przedłużyć życie ludzi.Wierzymy, że nowe spostrzeżenia, perspektywy i przełomowe rozwiązania można znaleźć na styku nauk medycznych i innowacji cyfrowych oraz że zróżnicowane, sprawiedliwe i integracyjne środowisko inspiruje nowe sposoby pracy.Wierzymy, że nasz potencjał może się rozwijać i rosnąć w kulturze opartej na uczciwości, ciekawości i elastyczności. Możemy odkryć na nowo, co jest możliwe, gdy współpracujemy z odwagą, aby zdecydowanie i ambitnie stawić czoła najtrudniejszym wyzwaniom medycznym na świecie. Ponieważ największym ryzykiem w życiu jest ryzyko, że nigdy nie spróbujesz!Wyobraź sobie, co Ty możesz osiągnąć w Novartis!Dołącz do naszej społeczności Novartis :Jeśli ta rola nie odpowiada Twojemu doświadczeniu lub celom zawodowym, ale chcesz pozostać w kontakcie, aby dowiedzieć się więcej o Novartis i naszych możliwościach zawodowych, dołącz do sieci Novartis tutaj: https://talentnetwork.novartis.com/networkFunctional AreaSalesDivisionInternationalBusiness UnitRegion Europe IMIEmployment TypeRegularCommitment to Diversity & Inclusion:We are committed to building an outstanding, inclusive work environment and diverse teams representative of the patients and communities we serve.Shift WorkNoEarly TalentYes

Novartis