PRACOWNIK WYPOŻYCZALNI SPRZĘTU WODNEGO /MAJ - WRZESIEŃ/

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Iława, warmińsko-mazurskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0882
Obowiązki:Wydawanie sprzętu wodnego: kajaki, rowery wodne, pobieranie opłat od klientów.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • podstawowe
Pozostałe wymagania:
  • Dyspozycyjność. Umiejętność obsługi kasy fiskalnej.
Miejsce pracy: 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskieRodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca