Operator maszyn / Pruszków

Adecco

  • Pruszków, mazowieckie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
Osiągnięto maksymalną liczbę ofert, które możesz zapisać. Aby zapisać nową ofertę, usuń wcześniejszą.YouAreHere * Operator maszyn / PruszkówShowLocationStrictMessageOperator maszyn / Pruszków NowyKategoriaInżynieria i produkcjaRodzaj umowyPraca TymczasowaLat doświadczeniaPersonelLokalizacjaPruszkówAdecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364Opis klienta:Obecnie dla naszego kluczowego Klienta, światowego lidera w dziedzinie opakowań papierowych, poszukujemy Operatorów MaszynZakres odpowiedzialności:
  • ustawianie maszyn produkcyjnych
  • nadzór nad pracą linii produkcyjnej
  • kontrola jakości produktu
Profil kandydata:
  • Doświadczenia w pracy na produkcji (operator maszyn, operator linii produkcyjnej)

Adecco

Podobne oferty pracy

  • Operator Maszyn Produkcyjnych

    Gi Group

    • Pruszków, mazowieckie
    Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałe…
    • 29 dni temu
  • Operator Maszyn Produkcyjnych (m/k)

    Imar Service Group

    • Pruszków, mazowieckie
    Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codzi…
    • 21 dni temu
  • Operator maszyn - Duchnice

    DSV

    • Pruszków, mazowieckie
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Obsługa maszyny do produkcji worków (jeden operator na jedną maszynę) Ładowanie materiału (folii) i kontrola płynności procesu Odpowiedzialność za obcinani…
    • 14 dni temu