Specjalista ds. księgowych kontroler finansowy

AZ FFM

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 23 dni temu
Zadania:-Wprowadzanie danych do systemów księgowych i arkuszy kalkulacyjnych,
-Pomoc w przygotowywaniu prostych raportów finansowych i analiz kosztów,
-Wsparcie w procesie fakturacji i zarządzaniu dokumentacją księgową,
-Weryfikowanie poprawności wystawionych faktur, rozliczeń dziennych ect.OCZEKIWANIA:
-Bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
-Obsługa arkuszy kalkulacyjnych,
-Podstawowa znajomość praktyk i zasad księgowych,
-Podstawowa znajomość zasad podatku VAT.
-Zdolność analitycznego myślenia,
-Podstawowa znajomość języka angielskiego.
-Skrupulatność, dokładność i obowiązkowość.
-Umiejętność organizacji pracy własnej.
-Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności- WARUNEK KONIECZNY*
-Miejsce zamieszkania w woj. świętokrzyskimOferujemy:
  • 3-miesięczne wdrożenie na stanowisku w formie stażu zawodowego
  • Stypendium stażowe,
  • Po stażu możliwość stałego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Wsparcie opiekuna stażysty/ trenera pracy.
*Oferta realizowana jest w ramach projektów współfinansowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Lento