Projektant Mebli Kuchennych

HALUPCZOK S.C. HALUPCZOK ADRIAN, HALUPCZOK KARINA

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 20 dni temu
Projektant Mebli KuchennychTwój zakres obowiązków
  • projektowanie rozwiązań w zakresie mebli kuchennych i indywidualnie projektowanych wnętrz
  • doradzanie klientom, biurom architektonicznym i innym instytucjom, przy doborze optymalnego produktu z oferty firmy
  • aranżowanie i prowadzenie prezentacji wyrobów
  • realizacja wyznaczonych przez firmę celów w zakresie sprzedaży
Nasze wymagania
  • wykształcenie wyższe lub średnie (preferowany kierunek związany projektowaniem wnętrz)
  • duże zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • umiejętność komunikacji i siła przekonywania
  • samodzielność
  • doświadczenie w pracy na stanowisku projektanta w branży mebli kuchennych
  • znajomość programu do projektowania CAD Kuchnie lub pokrewnych
  • chętnie zatrudnimy absolwentów studiów związanych z architekturą wnętrz
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (minimum B2)
To oferujemy
  • ciekawą pracę w obszarze sprzedaży i aranżacji mebli kuchennych oraz mebli indywidualnie projektowanych, łączących w sobie niepowtarzalne wzornictwo i nowoczesne technologie
  • naszym pracownikom zapewniamy bardzo dobrą atmosferę pracy i szansę na rozwój w dynamicznym, międzynarodowym otoczeniu (szkolenia w kraju i za granicą), prywatny pakiet medyczny
  • zapewniamy dobre i adekwatne do osiągnięć wynagrodzenie z systemem premiowym
  • nasze mocne strony to elastyczność, innowacyjność i silna pozycja rynkowa

Gowork