Customer Service Specialist with Romanian

HTH Recruitment

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 27 dni temu
Twój zakres obowiązków:Wprowadzanie zamówień zakupu klienta w systemie SAP,
Odpowiadanie na zapytania klientów przez e-mail lub telefon,
Weryfikacja poprawności i kompletności zamówień sprzedaży,
Monitorowanie dostępności produktów w systemie,
Ścisła współpraca w zakresie planowania, logistyki,
Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami oraz dystrybutorami.Wymagania pracodawcyBardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2/C1),
Bardzo dobra znajomość języka rumuńskiego(min. B2/C1),
Znajomość systemu SAP oraz swobodne korzystanie z narzędzia Excel,
Komunikatywność, otwartość i pozytywna energia,
Chęć budowania silnych relacji z klientami.Mile widziane
Doświadczenie w obszarze Customer Service (połączenia przychodzące),Pracodawca oferuje
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Szeroki pakiet benefitów (MyBenefit, opieka medyczna, Multisport, Kursy językowe),
Realne możliwości awansu oraz rozwoju zawodowego,
Model pracy: hybryda,
Pracę w międzynarodowym środowisku dającą możliwość rozwoju i udziału w ciekawych projektach.

Lento