Wieliczka Pracownik produkcji - WOLNE WEEKENDY

  • Wieliczka, małopolskie
  • 29,20 PLN za godzinę
  • Stała
  • Pełny etat
  • 19 dni temu
Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownik Produkcji. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za montaż i produkcję różnorodnych urządzeń elektrotechnicznych oraz zapewnienie wysokiej jakości wykonywanych prac.Lokalizacja: WieliczkaWymiar: pełen etatOferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 06:00-14:00 (z możliwością nadgodzin),
  • stawkę w wysokości 29,20 zł/h brutto,
  • pełne szkolenie stanowiskowe.
Zadania:
  • montaż i łączenie aparatów elektrycznych w rozdzielnicach NN i szafach sterowniczych,
  • montaż oszynowania w rozdzielnicach NN i szafach sterowniczych,
  • przygotowanie wiązek elektrycznych,
  • praca w oparciu o schematy elektryczne,
  • utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy.
Oczekiwania:
  • wykształcenie kierunkowe elektryczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane,
  • uprawnienia SEP co najmniej do 1 kV – mile widziane,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej,
  • umiejętność obsługi podstawowych narzędzi,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki oraz umiejętność współpracy z zespołem.
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub kontakt pod numerem 574575499.Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office@workhouse4you.pl"Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.Workhouse4you(c.23651)

Fachpraca