WÓZKOWY - MAGAZYNIER

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Głogów Małopolski, podkarpackie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/1325
Obowiązki:Do zakresu obowiązków pracownika należeć będzie: przyjmowanie na stan i wydawanie towarów z magazynów firmy, transport wewnętrzny surowców i materiałów gotowych, prowadzenie ewidencji magazynowej zgodnie z wytycznymi firmy, opieka nad powierzonym towarem, dbanie o stanowisko pracyWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe
Pozostałe wymagania:
  • - zaangażowanie do pracy- sumienność
Miejsce pracy: Innowacyjna 10, 36-060 Głogów Małopolski, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyStaż pracy: lata: 1Wymagane dokumenty: Brak danych.Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca