Specjalista ds. wsparcia IT

Leroy Merlin

  • mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:Jakie zadania na Ciebie czekają?
  • Wsparcie procesu zarządzania smartfonami i sprzętem IT, w tym konfigurację, wymianę oraz ewidencję;
  • Zarządzanie kontami służbowymi pracowników;
  • Bezpośrednie oraz zdalne wsparcie klientów wewnętrznych w zakresie sprzętu oraz oprogramowania;
  • Obsługa zgłoszeń klientów wewnętrznych w systemie ITSM w zakresie zarządzania incydentami oraz realizacji wniosków;
  • Komunikacja z klientami wewnętrznymi.
WYMAGANIA:Kogo szukamy?
  • Masz wykształcenie kierunkowe (techniczne lub wyższe);
  • Swobodnie poruszasz się w środowisku Microsoft Windows/Linux;
  • Znasz podstawy technologii sieciowych;
  • Komunikujesz się w języku angielskim;
  • Jesteś osobą systematyczną i dobrze zorganizowaną;
  • Jesteś nastawiony pro-kliencko - mile widziane doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta wewnętrznego;
  • Potrafisz diagnozować potrzeby klientów wewnętrznych i rozwiązywać zgłaszane przez nich problemy;
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B i jesteś osobą mobilną (posiadasz własny samochód) / wsparcie sklepów: Janki i Białołęka.
OFERUJEMY:Co zyskasz dołączając do ekipy?
  • Dostęp do technologii - nie mamy ograniczeń - pracujemy na rozwiązaniach wysoko ocenianych przez Gartnera;
  • Profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do samodzielnej pracy;
  • Możliwość udziału w programach rozwojowych oraz dostęp do specjalistycznych szkoleń, kursów Google/ Coursera i nie tylko;
  • Umowę o pracę;
  • Bezpośredni udział w technologicznej transformacji naszej firmy;
  • Akcjonariat pracowniczy, udział w zyskach przedsiębiorstwa oraz premie kwartalne uzależnione od wyników sieci;
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych: kafeteria benefitów MyBenefit, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, wsparcie finansowe przy zakupie pierwszego mieszkania, możliwość nauki języków obcych poprzez Platformę eTutor dla Ciebie i Twoich bliskich, dostęp do platformy psychologicznej, edukacyjnej i wellbeingowej Mindgram (z nielimitowanym dostępem do konsultacji ze specjalistami - psychologowie, terapeuci, trenerzy profilaktyki zdrowia);
  • Zniżkę pracowniczą na zakupy w sklepach LMPL.

Aplikuj.pl