MECHANIK (NR 0936)

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0936
Obowiązki:naprawa samochodów osobowych, dostawczychWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • prawo jazdy kat. B
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Zawód:
  • Mechanik pojazdów samochodowych*
Pozostałe wymagania:
  • mile widziane doświadczenie zawodowe
Miejsce pracy: Plątnowska 34, 85-892 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: Kontakt tel. 510-090-018 w godz. 8:00-16:00lubdokumenty należy przesłać na adrese-mail: m-auto.serwis@wp.plSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca