Specjalista ds. Marketingu (E-Commerce)

TeamQuest

  • Częstochowa, śląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
TeamQuest Sp. z o.o.Nasz klient to renomowana firma z wieloletnią tradycją, specjalizująca się w sprzedaży dywanów, chodników, wykładzin oraz akcesoriów z nimi związanych. Dzięki szerokiej ofercie produktów, w tym nowoczesnych dywanów antyalergicznych, eleganckich klasyków oraz dywanów w stylu Scandi, firma zyskała uznanie klientów ceniących sobie wysoką jakość i unikalny design. Oferując usługi dodatkowe, takie jak pomiar pomieszczenia, montaż wykładziny, czy dostarczenie produktów do domu klienta, firma wyróżnia się na rynku kompleksowością swoich usług. Posiadając sklepy stacjonarne oraz możliwość zamówienia darmowych próbek, nasz klient stawia na dostępność i wygodę zakupów. Obecnie poszukujemy uzdolnionych kandydatów do różnych stanowisk, oferując pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która ceni sobie innowacyjność i zadowolenie klientów. Dołącz do naszego zespołu i przyczyn się do dalszego rozwoju lidera branży wyposażenia wnętrz.Specjalista ds. Marketingu (E-Commerce)Miejsce pracy: Częstochowa (śląskie)Numer referencyjny: 90950/jobs.plWymiar pracy: Pełny etatWymagania:
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w marketingu e-commerce B2C
  • Znajomość narzędzi analitycznych
  • Znajomość zagadnień z zakresu UX/Konwersji
  • Innowacyjne podejście i inicjatywa do podejmowania działań marketingowych
  • Tworzenie treści w języku polskim
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
Oferujemy:
  • Pracę zdalną z okazjonalnym odwiedzaniem biura w Częstochowie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie liczącej prawie 90 pracowników
  • Świetną atmosferę w firmie z płaską strukturą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Miesięczną premię od obrotu
  • Możliwość płatnego urlopu na B2B
Obowiązki:
  • Prowadzenie marketingu B2C
  • Współpraca z agencjami marketingowymi (zlecanie projektów, nadzorowanie i koordynowanie działań strategii komunikacyjnej)
  • Samodzielna praca we współpracy z zarządem firmy
  • Pośredniczenie między zarządem firmy a agencjami marketingowymi
  • Wprowadzanie innowacyjnych pomysłów i rowiązań
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Jobs.pl