PRACOWNIK MAGAZYNU

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Nidzica, warmińsko-mazurskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0154
Obowiązki:Rozładunek i załadunek towaru.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem
Wykształcenie:
  • podstawowe
Miejsce pracy: ŻEROMSKIEGO 24, 13-100 Nidzica, powiat: nidzicki, woj: warmińsko-mazurskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: Skierowanie z PUP,CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca