ELEKTROMONTER

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Dziwnów, zachodniopomorskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0233
Obowiązki:Praca na stanowisku elektromonter w Sekcji Obsługi Infrastruktury Grupa Zabezpieczenia Dziwnów.
Utrzymanie sprawności technicznej wszystkich urządzeń i sieci elektroenergetycznych zamontowanych w obiektach na terenie kompleksu koszarowego Dziwnów.
Przestrzeganie obowiązujących aktów normatywnych w zakresie eksplatacji maszyn i urządzeń warsztatowych, metrologii, eksploatacji urządzeń energetycznych oraz gospodarki materiałowej.
Realizacja prostych prac konserwacyjnych w zakresie utrzymania infrastruktury.
Przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP. PPOŻ i ochrony środowiska.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Pozostałe wymagania:
  • wykształcenie techniczne, mechanika i elektryka, minimum 5 lat w zawodzie, posiadanie ważnych uprawnień w zakresie eksploatacji urządzeń i sieci elektroenergetycznych dot. obsługi, konserwacji, montażu i remontów o napięciu do 1 kV (uprawnienia SEP: " E gr 1 pkt 2,4,7,9")
Miejsce pracy: Marynarki Wojennej 16, 72-420 Dziwnów, powiat: kamieński, woj: zachodniopomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: 1. Podanie 2.CV - życiorys zawodowy3. Kopia świadectwa ukończenia szkoły średniej lub dyplomu ukończenia studiów 4. Kopie świadectw pracy, 5. Dokumenty poświadczające uprawnienia do pracy na stanowisku Miejsce zgłoszenia się kandydata na rozmowę kwalifikacyjną: siedziba KPW Świnoujście ul. Steyera 28Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca