Elektromechanik_Grabowo

Eneris

  • Grabowo, podlaskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
Grupa Eneris jest wiodącą firmą w sektorze ochrony środowiska. Aktualnie do naszego Zakładu w Grabowie, który specjalizuje się w recyklingu tworzyw sztucznych poszukujemy Kandydatek/ów do pracy na stanowisku:
Elektromechanik_GrabowoOpis stanowiska:
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie bieżących problemów związanych z maszynami oraz instalacjami elektrycznymi
  • Wykonywanie przeglądów i okresowych konserwacji maszyn, urządzeń i wyposażenia zakładu
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami
  • Ciągłe doskonalenie procesów w obszarze wykonywanej pracy
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na materiały i części zamienne
Wymagania:
  • Wiedza z zakresu elektryki, mechaniki i automatyki
  • Znajomość zagadnień związanych z instalacją, konserwacją i naprawą maszyn
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Mile widziane wykształcenie techniczne/mechaniczne
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu firmy produkcyjnej
  • Mile widziane uprawienia SEP do 1kV
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w największej polskiej firmie z branży ochrony środowiska
  • Możliwość rozwoju, szkoleń - inwestujemy w naszych Pracowników i wspieramy ich w rozwoju zawodowym!
  • Pakiet benefitów w tym m.in.: bezpłatna prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia na życie i karty sportowej

Jobdesk.pl