BLACHARZ SAMOCHODOWY

Adecco

  • Balice, małopolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
Adecco jest światowym liderem branży doradztwa personalnego, usług i rozwiązań HR. Jest częścią The Adecco Group, obecnego w 60 krajach na całym świecie. Ma ponad 50 lat doświadczenia w branży rekrutacyjnej. W Polsce działa od 1994 roku. Od tego czasu zatrudniło setki tysięcy pracowników i otworzyło w naszym kraju ponad 45 biur. W bazie Adecco znajduje się ponad 350 tysięcy kandydatów. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
BLA/KLC/04/24/APDla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku: BLACHARZ SAMOCHODOWY.Aplikuj, jeśli:
  • Masz doświadczenie w pracy, jako blacharz lub chcesz podszkolić swoje umiejętności w tej dziedzinie;
  • Interesują Cię zagadnienia związane z motoryzacją;
  • Chcesz zdobywać wiedzę i rozwijać się w doświadczonym zespole;
  • Lubisz pracę kreatywną, w której nie ma miejsca na nudę.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy- umowa o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (6900- 7200 zł brutto)+ premie;
  • Pracę od poniedziałku do piątku 6:00-14:00;
  • Pełne szkolenie;
  • Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień.
Wymagania:
  • Znajomość budowy i konstrukcji pojazdów;
  • Znajomość technologii naprawy nadwozi;
  • Doświadczenie w dokonywaniu pomiarów nadwozi;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Doświadczenie w wykonywaniu napraw blacharskich;
  • Posługiwanie się narzędziami ręcznymi i elektrycznymi.
Mile widziane:
  • Osoby do przyuczenia z wykształceniem kierunkowym.
Zakres obowiązków:
  • Naprawa elementów nadwozi pojazdów osobowych i dostawczych
  • Wymiana uszkodzonych elementów
  • Wykonywanie oględzin i pomiarów pojazdów
  • Wszystkie prace blacharskie związane z powypadkową naprawą samochodów osobowych- Współpraca z mechanikiem i lakiernikiem.
  • Szlifowanie, montowanie i szpachlowanie blachy
  • Utrzymanie właściwego stanu technicznego stanowiska (urządzenia i narzędzia).

Jobdesk.pl