Młodszy Specjalista ds. zakupów

Manpower

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 24 dni temu
Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!Młodszy Specjalista ds. zakupów Miejsce pracy: Bielsko-Biała (śląskie) | Numer ref. 11325/jobs.pl
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Praca stacjonarna, cały etatZadania:
  • Wspieranie działu zakupów w codziennych operacjach i procesach zakupowych
  • Analiza rynku dostawców i materiałów
  • Współpraca z dostawcami w celu uzyskania najlepszych warunków handlowych
  • Przygotowywanie raportów i dokumentacji, analiza danych zakupowych pod kątem planów produkcyjnych
  • Kontrola zapasów, zamówień i dostaw
  • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie
Wymagania:
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2 - warunek konieczny
  • Komunikatywność oraz umiejętność negocjacji
  • Samodzielność w działaniu, inicjatywa oraz nastawienia na poszukiwanie rozwiązań
  • Biegła znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)
  • Umiejętność pracy w zespole i chęć poszerzania wiedzy
  • Umiejętność efektywnego działania w dynamicznym środowisku, systematyczność i dokładność
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
  • Benefity pozapłacowe, m.in. prywatną opiekę medyczną, świadczenia socjalne z ZFŚS (wczasy pod gruszą, premie świąteczne)
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kompetencji i dalszego rozwoju w dziale zakupów
  • Przyjazną atmosferę oraz pracę z doświadczonymi profesjonalistami w międzynarodowym środowisku
Oferta dotyczy pracy stałej.Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Zgodnie z obowiązującym prawem nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

Jobs.pl