Asystent/ka biura

Manpower

  • Wrocław, dolnośląskie
  • 31,00 PLN za godzinę
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 19 dni temu
Zadania:
  • Koordynowanie bieżących spraw związanych z funkcjonowaniem biura
  • Zarządzenie kalendarzem spotkań
  • Odbieranie telefonów, korespondencji
  • Wsparcie administracyjne Zarządu w codziennych zadaniach
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjność do pracy na ½ etatu codziennie -
warunek konieczny * Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Wysoka kultura osobista
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość jęz. angielskiego lub niemieckiego
  • Dokładność i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków
Oferujemy:
  • Umowę o pracę lub umowę-zlecenie - do wyboru przez kandydata
  • Pracę na ½ etatu codziennie (z możliwością zwiększenia godzin podczas okresu urlopowego)
  • Stawkę 31 zł brutto/h
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 7-15 (grafik i dokładne godziny są do uzgodnienia)
  • Dojazd do miejsca pracy komunikacją miejską (ul. Łagiewnicka, Krzyki)
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Manpower