Specjalista ds. Obsługi Klienta

Raben Group

  • Cholerzyn, małopolskie Kraków, małopolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 18 dni temu
Dołącz do naszego zespołu jako:Specjalista ds. Obsługi KlientaMiejsce pracy: Cholerzyn (pow. krakowski)Poznasz wspaniałych ludzi, z którymi podzielisz się swoją ekspercką wiedzą. Razem będziecie inicjować i nowe projekty oraz świętować wspólne sukcesy.To oferujemy:
  • Atrakcyjny pakiet Benefitów: karta Multisport/platforma Mybenefit, Karty na zakupy w dyskontach spożywczych MAKRO, Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, paczki spożywcze, karty przedpłacone, karty SIM na preferencyjnych warunkach, bezpłatny dostęp do aplikacji do nauki języka polskiego, angielskiego i niemieckiego
  • Stabilne zatrudnienie:umowa o pracę, szkolenia wdrożeniowe, jasne reguły premiowania, możliwość rozwoju zawodowego, wypłata wynagrodzenia zawsze
na czas * Przyjazne miejsce pracy: firma rodzinna - przedsiębiorstwo zarządzane przez wartości, najwyższy poziom bezpieczeństwa pracy oraz troska o otaczające środowisko, nowoczesne technologie i rozwiązania, przyjazna atmosfera pracyw profesjonalnym zespole * Dogodne warunki pracy: komfort i bezpieczeństwo, przyjazne środowisko pracyz wykorzystaniem najnowszych technologii, atmosfera sprzyjająca współpracy
i realizacji wspólnych celówTwój zakres obowiązków:
  • Obsługa oraz budowanie partnerskich relacji z Klientami
  • Nadzór nad realizacją przesyłek transportowych Klientów oddziału
  • Kontrolowanie zgodności, spójności danych w systemie
  • Rozliczanie i windykacja Klientów
  • Bieżąca współpraca z działami transportu oraz magazynu
  • Rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych
  • Raportowanie jakości wykonywanych usług na potrzeby Klientów i przełożonego
Nasze wymagania:
  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Doświadczenie w obsłudze Klienta
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziane: znajomość branży TSL
Mamy drive do rozwoju!To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy - wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

Raben Group