KASJER-SPRZEDAWCA

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Barlinek, zachodniopomorskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0248
Obowiązki:Sprzedaż produktów,obsługa automatów kawowych.Przygotowywanie hot-dogów oraz obsługa klienta.
Praca na dwie zmiany: 06:00-14:00 oraz 14:00-22:00, od poniedziałku do soboty według grafiku.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • podstawowe
Zawód:
  • Sprzedawca* (wymagany staż - lata: 1)
Wymagania pożądane:Umiejętności i uprawnienia:
  • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
Miejsce pracy: Pełczycka 2, 74-320 Barlinek, powiat: myśliborski, woj: zachodniopomorskieRodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca