Pracownik magazynu - dyspozytor

TZMO SA

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • obsługa wózka widłowego,
  • kontrola stanu technicznego obsługiwanych urządzeń,
  • prace rozładunkowe i załadunkowe,
  • wykonywanie czynności związanych z przyjęciem i dostawą towaru,
  • obsługa komputera,
  • wykonywanie innych poleceń przełożonego.
NASZE WYMAGANIA:
  • wykształcenie min. zawodowe lub średnie, mile widziane techniczne,
  • aktualne uprawnienia UDT na wózki widłowe,
  • obsługa komputera: arkusz kalkulacyjny, edytor tekstu,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.
MILE WIDZIANE:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.
TO OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • pracę w systemie 3 zmianowym,
  • benefity (m.in.: ubezpieczenie zdrowotne OPTUS, dostęp do karnetu, sportowego, oferta wypoczynkowa, pracowniczy program emerytalny (PPE) , dofinansowanie do przedszkoli, żłobków),

TZMO SA