MONTER OGUMIENIA

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Lublin, lubelskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0811
Obowiązki:Montowanie opon w samochodachWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • możliwosć przyuczenia osoby chętnej
  • prace wulkanizacyjne/monterskie
Wykształcenie:
  • podstawowe
Miejsce pracy: MEŁGIEWSKA 11, 20-954 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskieRodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługWymagane dokumenty: SkierowanieSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca