Serwisant usług teletechnicznych bez doświadczenia

HR Partner Monika Pszuk

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 19 dni temu
HR Partner to Agencja Rekrutacyjna (17264), która kieruje kandydatów do bezpośredniego zatrudnienia w sprawdzonych firmach. Idealnie odpowiadamy na potrzeby obecnego rynku pracy. Dzięki skuteczności staliśmy się Partnerem biznesowym wielu firm z całej Polski. Każdy kandydat uzyskuje zatrudnienie bezpośrednie już od pierwszego dnia pracy.Serwisant usług teletechnicznych bez doświadczenia !Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (podpisaną bezpośrednio z firmą naszego Klienta)
  • wynagrodzenie zasadnicze w okresie próbnym 3500-3700 brutto
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych: karta Multisport, dofinansowanie do wczasów i kolonii
  • praktyczne przeszkolenie na stanowisku pracy oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w przyjaznym zespole serwisowym
Zadania:
  • montaż urządzeń i usług telekomunikacyjnych
  • budowa i konserwacja elementów sieci oraz urządzeń
  • wykonywanie instalacji światłowodowych
  • usuwanie uszkodzeń, awarii i stanów zagrożeń na sieciach dostępowych
Wymagania:
  • mile widziane osoby, które ukończyły liceum/technikum informatyczne lub pokrewne
  • prawo jazdy kat. B
  • zdolności manualno-techniczne
  • motywacja do pracy oraz gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji
  • dyspozycyjność
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą aplikuj, wysyłając CV!

Gowork