Pracownik Działu Świeżego

FallWork

  • Łódź, łódzkie
  • 27,70 PLN za godzinę
  • Stała
  • Pełny etat
  • 24 dni temu
Opis stanowiska:
  • Uzupełnianie braków
  • Przenoszenie skrzynek z zaopatrzeniem
  • Sprawdzenie dat przydatności produktów
  • Prace porządkowe na terenie sklepu
  • Dbanie o ekspozycje towarów
Wymagania:
  • Gotowość do wzięcia udziału w szkoleniu
  • Ks. Sanepid lub orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Dyspozycyjność do pracy od zaraz
Oferujemy:
  • Szkolenie niezbędne do podjęcia pracy
  • Opiekę oraz wsparcie koordynatora
  • Stawka - 27,70 zł/h
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Wynagrodzenie tygodniowe/miesięczne - decyzja należy do ciebie

Jobdesk.pl