Pracownik administracyjno-biurowy do działu Logistyki, Berlin

Fensterblick GmbH & Co. KG

  • Poznań, wielkopolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
Zostań częścią naszego zespołu w Warszawie. Firma Fensterblick GmbH & Co.KG jest
dynamiczną firmą e-commerce, która aktywnie i innowacyjnie kształtuje digitalizację szybko rozwijającego się rynku sprzedazy online okien, drzwi i rolet. W naszej firmie pracownicy znajdują wszystko co niezbędne do budowania udanej kariery zawodowej - z zapewnieniem fachowej wiedzy technicznej, zdobycia doświadczenia zawodowego i ciekawych możliwości kariery na rozwijającym się rynku e-commerce.Aufgaben
  • Tworzenie list pakowych (Packing List) i optymalizacja ułożenia towaru na paletach,
  • Bezpośredni kontakt z Klientami i Spedytorami, nadzór nad przesyłkami importowymi i eksportowymi,
  • Zlecanie odbioru przesyłek (globalnie) z uwzględnieniem specyfiki zlecenia (np. procedura towaru powracającego lub uszlachetniania),
  • Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji logistycznej (zestawienia, fotografie, komunikaty wywozowe, faktury, listy przewozowe, potwierdzenia wydania towaru, CMR),
  • Nadzór nad procesami logistycznymi w oparciu o system zarządzania projektami (Trello),
  • Zarządzanie magazynem opakowań (inwentaryzacja i zamawianie kartonów, optymalizacja standardu pakowania wyrobów gotowych),
  • Zarządzanie magazynem wyposażenia logistycznego, inwentaryzacja i zamawianie artykułów niezbędnych do pakowania przesyłek (folie, taśmy, pianki do wypełnienia, zaklejarki, zaciskarki, itp.),
  • Ścisła współpraca z Działem Wsparcia Sprzedaży
Qualifikation
  • Sumienność, systematyczność i dbałość o szczegóły
  • Samodzielność w realizacji obowiązków
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • Zaangażowania w wykonywane obowiązki
  • Punktualności
Benefits
  • Różne projekty z zakresu obsługi i administracji z branży internetowej
  • Bardzo dobre perspektywy rozwoju, swoboda dzialania, udział w dalszych szkoleniach
  • Elastyczne godziny pracy i uczciwe wynagrodzenie, zależne od kompetencji
  • Płaska struktura firmy i zespol budjacy dynamiczną firmę
  • Przyjazna atmosfera pracy w nowoczesnie urządzonym biurze
Pasujesz do zespołu?Czekamy na Twoje zgłoszenie! Wyślij maila z swoją aplikację i podaniem jak najwcześniejszego terminu rozpoczęcia pracy.Fensterblick GmbH & Co. KGDie Fensterblick GmbH & Co. KG ist ein Unternehmen aus dem E-Commerce Bereich, das die Digitalisierung des Online-Marktes für Fenster & Türen mitgestaltet.