OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Dęblin, lubelskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0196
Obowiązki:obsługa koparko-ładowarkiWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • Operator koparkoładowarki
Wykształcenie:
  • podstawowe
Wymagania dodatkowe:Umiejętności i uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. C
Pozostałe wymagania:
  • Doświadczenie mile widziane
Miejsce pracy: Przechodnia 4, 08-530 Dęblin, powiat: rycki, woj: lubelskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: cvSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca