Referent

PCC

  • Brzeg Dolny, dolnośląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
Twój profil
  • wykształcenie średnie, mile widziany licencjat
  • znajomość oprogramowania Microsoft Office
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie na zbliżonym stanowisku
  • mile widziana znajomość obsługi systemu SAP
  • umiejętności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole, świadomość kosztowa, wiedza o administracji i zarządzaniu, zdolności organizacyjne, sumienność, odpowiedzialność
Twoje zadania
  • bieżąca organizacja biura
  • tworzenie zamówień oraz obsługa procesów zakupowych
  • przeprowadzanie procesu inwentaryzacji
  • aktualizacja i przygotowywanie dokumentacji wewnętrznej
  • koordynacja działań związanych z administracją i eksploatacją pomieszczeń laboratoryjnych
  • administrowanie bazami danych
  • sporządzanie raportów
Twoje korzyści
  • realizacja projektów rozwijających kompetencje
  • umowa o pracę w stabilnym i rozwojowym przedsiębiorstwie oraz przejrzyste warunki zatrudnienia
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach
  • możliwość dofinansowania studiów podyplomowych
  • wsparcie zespołu w wykonywaniu codziennych obowiązków
  • atrakcyjny pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport, studiów podyplomowych, możliwość ubezpieczenia grupowego)
Jesteś zainteresowany? Prześlij nam swoją aplikację wraz z oczekiwaną wysokością wynagrodzenia i informacją dotyczącą Twojej dostępności.

PCC