MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Zdzieszowice, opolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0250
Obowiązki:Wykonywanie robót remontowo- wykończeniowych do stanów mieszkalnych tj:-Przegotowywanie pomieszcze do prac remontowych- zabezpieczanie powierzchni
-Obsługa elektronarzędzi i narzędzi ręcznych
- Montaż konstrukcji oraz płyt G.K.
- Szpachlowanie oraz malowanie ręczne i agregatami malarskimi/ szpachlarskimi
- Dbałość o powierzony sprzęt i materiałyWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Obsługa elektronarzędzi
  • szpachlowanie, montaż regipsów, malowanie
  • prawo jazdy kategoria - B (nie jest to warunek konieczny)
  • dbałość o jakość wykonywanej pracy
  • dobra organizacja pracy
Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe
Pozostałe wymagania:
  • [Inne] : Osoba z doświadczeniem zawodowym lub po odbytym stażu lub praktykach zawodowychWymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie: A2 - niższy średnio zaawansowany
Miejsce pracy: Piastów 14 E/3, 47-330 Zdzieszowice, powiat: krapkowicki, woj: opolskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślonyStaż pracy: lata: 2Wymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca