Specjalista ds. Kontrolingu Finansowego

PZU

  • Warszawa, mazowieckie
  • Wolontariat
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Twój zakres obowiązków
  • Uczestnictwo w procesie planowania finansowego
  • Tworzenie prezentacji i raportów związanych z wynikami finansowymi Spółki
  • Uczestnictwo w procesie analizy opłacalności inicjatyw inwestycyjnych (tworzenie modeli opłacalności)
  • Monitorowanie i raportowanie płynności Spółki
  • Analiza zamknięcia miesiąca i roku w kontekście utworzenia rezerw księgowych
  • Analiza faktur kosztowych celem ich poprawnej dekretacji
  • Uczestnictwo w procesie raportowania podatkowego
  • Współtworzenie procedur, standardów, zasad księgowych i finansowych w ramach Spółki
Nasze wymagania
  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze kontrolingu finansowego, audytu finansowego lub sprawozdawczości finansowej
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z modelami finansowymi, oceną opłacalności, analizą finansową i raportowaniem podatkowym
  • Znajomość zasad rachunkowości
  • Znajomość pakietu Office ze wskazaniem na MS Excel i MS Power Point na poziomie zaawansowanym
  • Zdolności analityczne
  • Wykształcenie wyższe
To oferujemy
  • Praca w modelu hybrydowym
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Pracowniczy Program Emerytalny w wysokości 7% opłacany przez pracodawcę
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Zniżka pracownicza na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO)
  • Elastyczna oferta grupowego ubezpieczenie na życie w wielu wariantach
  • 2 dni w roku na wolontariat pracowniczy (możesz zrealizować autorski projekt wolontariacki lub wziąć udział w akcji zorganizowanej przez Fundację PZU)
  • Możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach 15 sekcji PZU Sport Team (od Badmintona - po Żeglarstwo)
  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych
  • Najbardziej zielone biuro w Warszawie (PZU Park) ze strefami relaksu i siłownią
Nie czekaj i zgłoś się już dziś

PZU