operator CNC tokarz

NT Industry Sp zo.o.

  • Orzesze, śląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
Zatrudnimy pracowników na umowę o prace na pełny etat.Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe jako operator CNC
  • Samodzielność w ustawianiu maszyn z dostarczonego przez programistę programu
  • Praca na automatach tokarskich CNC (TBI, GILDEMAISTER , OERLICON, PINACHO)
  • Dobrze widziana znajomość oprogramowania CNC (Fanuc/Heidenhain/Fagor)
  • Uprawnienia na suwnice II S lub żurawie stacjonarne II Ż

Lento

Podobne oferty pracy

  • Operator CNC | dwie zmiany | 9000 zł brutto

    Gi Group

    • Czerwionka-Leszczyny, śląskie
    Zapraszamy do współpracy Operatorów CNC. Umowa o pracę, dwie zmiany, system premiowy. Oferta przeznaczona jest również dla Kandydatów świeżo po kursie. Miejsce pracy: Gliwice…
    • 5 dni temu
  • Operator CNC | dwie zmiany | 9000 zł brutto

    Gi Group

    • Czerwionka-Leszczyny, śląskie
    Zadania: obsługa tokarki CNC przygotowanie detali w oparciu o rysunek, dobór parametrów obsługa przyrządów pomiarowych Wymagania: doświadczenie w pracy na tokarkach CNC (s…
    • 5 dni temu
  • Operator CNC

    Link Consulting

    • Żory, śląskie
    Zakres obowiązków: przygotowanie obrabianych elementów, nadzorowanie pracy maszyny, monitorowanie wprowadzonych parametrów, bieżąca kontrola jakości wykonywanych elementów na …
    • 25 dni temu